ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    0
    کاربر زخم منقار و تورم ناخن پا

زخم منقار و تورم ناخن پا

درود خدارا شکر که اینجارا پیدا کردم امیدوارم بتونین کمکم کنین من 2هفته ای میشه یه مینا 4ماهه خریدم

انتهای منقار که به سر ختم میشه زخمی شده که من از بتادین و پماد تترا استفاده کردم و در قسمت ناخن عقبی پای راستش تورم و کمی سیاهی دیدم به صورتی که اکثرا روی یک پا میشینه برای این مشکل دامپزشک نوعی پلیت با پودر تجویز کرد که به صورت نمناک استفاده بشه ولی بهتر نشده زخم هم جدیدن ایجاد شده نظر دوستان در مورد این عارضه چیه؟
    9
    مدیر کل دامپزشکان زخم منقار و تورم ناخن پا
    با سلام و عرض ادب
    چه مدت هست که پا و منقار میناتون دچار زخم هست ؟
    تتراسایکلین نزنید.
    از محل زخم عکس تهیه کنید و در انجمن قرار دهید تا بررسی شود.
    برای اپلود تصویر به ادرس زیر مراجعه کنید :
    دامپزشکان - آپلود سنتر دامپزشکان
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    درود مرسی از تو حسین ولی اصلا امکان گرفتن عکس نداشتم هم تنها بودم هم پرنده خیلی پرخاشگر
    باید یه جرعت بگم اصفهان در بخش کلینیک دامپزشکی و رسیدگی به حیوانات واقعا قوی من به مطب دامپزشک مراجعه کردم که یه امپول به سینه ی مینا زد و دکتر تشخیص بیماری قارچ داد که کلی هم دارو نوشت دوستان اگر پرنده ی شما اینگونه شد اگر تمایل داشتن بگن تا طرز مصرف و نام داروها را بزارم
    0
    سلام من یه مینا خریدم که یک ساله است ممکنه که حرف بزنه؟ چطور میشه امتحان کنم ببینم لال نیست و حرف میزنه؟:63:
    0
    مرغ مینا ی من برنج رو بهتراز پلت میخوره چرا؟
    0
    سلام مینای شما حالش خــــــــــوب شد؟؟؟؟:29:
    9
    مدیر کل دامپزشکان زخم منقار و تورم ناخن پا
    نقل قول نوشته اصلی توسط blueyas نمایش پست ها
    درود مرسی از تو حسین ولی اصلا امکان گرفتن عکس نداشتم هم تنها بودم هم پرنده خیلی پرخاشگر
    باید یه جرعت بگم اصفهان در بخش کلینیک دامپزشکی و رسیدگی به حیوانات واقعا قوی من به مطب دامپزشک مراجعه کردم که یه امپول به سینه ی مینا زد و دکتر تشخیص بیماری قارچ داد که کلی هم دارو نوشت دوستان اگر پرنده ی شما اینگونه شد اگر تمایل داشتن بگن تا طرز مصرف و نام داروها را بزارم
    خدا رو شکر که حالش بهتر شد.

سلام من یه مینا خریدم که یک ساله است ممکنه که حرف بزنه؟ چطور میشه امتحان کنم ببینم لال نیست و حرف میزنه؟
    پاسخ در تاپیک دیگر داده شد.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    بهتره ولی خوب نه نشده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط asalbanoo نمایش پست ها
    مرغ مینا ی من برنج رو بهتراز پلت میخوره چرا؟
    یه مدت برنج کم کم کمترش کن و گرسنه تر که میشه پلیت بده احتمالا عادتش عوض شده
    0
    یکم باهاش درد و دل کن بزار از شکست عشقیش برات بگه :khande shadid::khande shadid:

معذرت میخوام

ولی دقیق نمیدونم از ما که 4ماهشه خودمونا کشتیم هنوز اتفاقی نیوفتاده فقط سوت میزنه تازه اونم وقتی گرسنشه به نظر من که به محیط قبلیش بستگی داره اگه تو خونه بوده باشه خوب مسلما با صداها کلمات بیشتر اشناست تا توی یه پرنده فروشی امیدوارم دوستانی که مینای سخنگو دارن از تجربیاتشون بگن من شخصا خودم یه کلمه را به چشماش نگاه میکنم تکرار میکنم بعضی اوقاتم توی فضای تنها براش صدای ضبط شده میزارم
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15