ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0
    کاربر گربه ی جن زده!!!

Unhappy گربه ی جن زده!!!

سلام

من یه گربه در کنار اون بلبلم به تازگی نگه داشتم اما از گربه میترسم!

میشه بگید که گربه چه وقت جن زده میشه؟ یا اینکه اگه جن زده بشه خطر هم داره؟ اصلا" جن زده میشه؟:razz:
    9
    مدیر کل دامپزشکان گربه ی جن زده!!!
    با سلام و عرض ادب
    میشه بگید که گربه چه وقت جن زده میشه؟ یا اینکه اگه جن زده بشه خطر هم داره؟ اصلا" جن زده میشه
    یک پیشنهاد برات دارم ، هر چی که در باره جن و پری که میرن تو گربه و باعث میشن کاری کنند و .... جمع کن بنداز سطل زباله ، سطل زباله رو اتیش بزن ، خاکسترش هم دفن کن.
    همچین چیزی وجود ندارد متاسفانه خرافاتی است که از قبل وجود داشته و متاسفانه تا الان با مردم مانده است.

قبل از نگهداری گربه شما برو در رابطه با نحوه نگهداری گربه ، رفتارهای گربه تو اینترنت جستجو کن یا کتاب بخون بعد شروع به نگه داری گربه کن.
    گربه ترس نداره اما به هیچ وجه گربه ایی که توسط دکتر دامپزشک ویزیت نشده و واکسن ها و ضد انگل هایش رو نخورده نگهداری نکن چون باعث انتقال بیماری به شما میشه.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر گربه ی جن زده!!!
    ممنون
    از نظر سالم بودن سالمه(گربه رو میگم) فقط از این میترسیدم چون میگفتند که جن داره و نگه داشتنش خوب نیست منم یک ادم ترسویی هستم بخاطر همین ترسیدم

با تشکر
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7