ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    0
    کاربر خجالتی بودن مینا!

Exclamation خجالتی بودن مینا!

سلام
    من یک مرغ مینا دارم که یک سال و نیمشه.البته فروشندش میگفت!دو ماهه که خریدیمش.بعد از یک هفته تازه شروع کرد به صحبت اونم فقظ موقعی که جلوش نباشیم.اصلا روبرومون حرف نمیزنه.انگار خجالت میکشه !ولی تو تنهایی خیلی بلبله!وقتی از قفسش یکمی دور میشم فقط میگه هان!
    ا:ghaty:یقدر این کلمه رو تکرار میکنه که دوست دارم بزنم تو سرش.
    تا میرم تو اطاق و منو نمیبینه میگه بیا.(واقعا میفهمه بیا یعنی چی؟)یه موقع هایی احساس میکنم با یه آدم بزرگ روبرو هستم!50):
    غذاش فقط دونه پارسه.هفته ای دو بار هم میبرمش حمام ولی دوست نداره!از دوش میترسه.خودش توی ظرف آبش پا هاشو و بالشو میشوره و همه ی اطاق رو خیس میکنه.نوکش هم از اول کمی ترک داشت که الان خیلی بیشتر شده.یک هفتس همش دوست داره رو شکمش بخوابه.همسرم هر شب از قفس میارش بیرون ایقدر دنبالش میکنه که نفسش بند میاد و به من پناه میاره.(میگه باید پرواز کنه تا یادش نره)
    خیلی دربارش اطلاعات نداریم.ممنون کمکم کنید.
    9
    مدیر کل دامپزشکان خجالتی بودن مینا!
    با سلام و عرض ادب
    وضعیت رفتاری که بحث پیچیده و زمان بری است که متاسفانه از وقت بنده خارج است.
    غذاش رو حتما عوض کنید دانه پارس برای مینا خوب نیست. نیازی نیست که حمام ببریدش فقط کافیه هفته ای یک بار یک ظرف اب برایش تهیه کنید خودش حمام می کند.
    حتما باید توسط دکتر دامپزشک معاینه شود نشانه هایی که گفتید می تواند دلیل بر بیماری باشد.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر خجالتی بودن مینا!
    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
    gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
    habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
    handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
    heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
    keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
    knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
    lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
    0
    کاربر خجالتی بودن مینا!
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6