ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: جوجه مینا

0
    کاربر جوجه مینا

Post جوجه مینا

سلام من یک جوجه مرغ مینا دارم که بهش گوشت میدم دانه پلت دوست نداره اگه به ضور بهش میدم بالا میاره میخاستم بدنم گوشت بهش بدم موشکلی نیست .یک سواله دیگه هم داشتم جوجه مینا من تازه شوره کرده به نوک زدن میشه میوه بهش بدم .
    0
    کاربر جوجه مینا
    من جوجه مینا دارم چه ویتامین های بهش بدم لطف جواب بدین
    9
    مدیر کل دامپزشکان جوجه مینا
    با سلام و عرض ادب
    پلت برای مینا خوب نیست ، گوشت رو به چه صورت بهش میدید ؟
    بهترین غذا برای مرغ مینا غذای مینا است.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر جوجه مینا
    سلام خیلی ممنون که جوابمو دادید .گوشت قرمز بدون چربی اندازه نخود بهش میدم .پلت نمی خره اصلا دوست نداره بعضی وقتاکه پلت بهش میدم بالا میاره .گوشت دوست داره دادان گوشت به جوجه مینا مشکلی پیش نمیاره ؟جوجه مینا من داره کمکم نک میزانه میتونم غذاهای دیگه بهش بدم مثل سیب. غضای اصلی مرغ مینا چیه .احساس میکنم جوجه مینا من داره لاغر میشه و سینه اش داره تیز میشه میتونم ویتامین بهش بدم اگه باید ویتامین بهش بدم اسم ویتامینو برام بنوسید لطفا .؟؟؟؟

ویرایش توسط saleh ms : 07-06-2013 در ساعت 03:33 PM
    0
    کاربر جوجه مینا
    جواب بدید لطفا:19:
    9
    مدیر کل دامپزشکان جوجه مینا
    به جای گوشت قرمز بهش گوشت سینه مراغ پخته شده بدید هفته ای 3 بار ، میوه جات مثل سیب ، سفیده تخم مرغ پخته شده و رنده شده
    قطره ویتامین ب کمپلکس بچه رو از داروخانه تهیه کنید و یک روز در میان به مدت یک هفته 5 قطره در ابش بریزید و حداکثر هر 24 ساعت یک بار اب را عوض کنید.
    غذای مرغ مینا غذاهای بسته بندی شده اماده است.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10