ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    0
    کاربر بیماری نیوکاسل

Unhappy بیماری نیوکاسل

سلام
    مرغ مینا م رو بردم داروخانه دامپزشکی..گفت نیوکاسل گرفته و احتمال زیاد میمیره:19:
    یعنی هیچ راه درمانی نداره این بیماری؟مینای من 4 ماهشه و از دیروز مریض شده...پروار نمیتونه کنه و سرش میچرخه ولی خیلی کم.یه گوشه قفس کز کرده و اسهال شده و فقط اب میخوره
    من فکر میکنم شاید نیو کاسل نباشه و اون داروخانه ای اشتباه کرده...حالا سوالم اینه:اگر نیوکاسل گرفته باشه هیچ درمانی نداره؟
    یه محلول داد بهم که ترکیب کورتون و ویتامین و انتی بیوتیک بود.
    داریم اینجا سکته میکنیم...خدایا نمیرررررررررره
    تو رو خدا اگر کسی تجربه ای داشته یا میدونه کمک کنه
    ممنون ممنون ممنون
    0
    کاربر بیماری نیوکاسل
    سلام..شما باید واکسن نیوکاسل را در همان ابتدا که پرنده را خریداری کردید میزدید..چرخش گردن یکی از اصلی ترین علائم نیوکاسل می باشد..و متاسفانه دیگر امیدی نداشته باشید..
    0
    کاربر بیماری نیوکاسل
    salam pezeshk ham goft niyokasel hastesh va be zodi mimire,vali alan ke 2 hafte migzare kheili halesh khob shode o mippare
    tanha moshkelesh ineke alan kami binayish moshkel dare.yaeni engar 2 bini dare angor ro leh mikonam mizaram kafe dastam,be hame jaye dastam nok mizane ta shansi bokhore behesh
    9
    مدیر کل دامپزشکان بیماری نیوکاسل
    با عرض ادب
    متاسفانه واکسن نیوکاسل برای مرغ مینا ما تو ایران نداریم حداقلش این هست که من ندیدم واکسنی هم که به اسم نیوکاسل بفروش میرسونند واکسن نیوکاسل طیور هست که مینا میزنند که اصلا فایده ای ندارد.
    مرغ مینای شما باید چک اپ کامل بشه و ازمایش های لازم صورت بگیره .
    به شما پیشنهاد می کنم که دامپزشک متخصص در زمینه پرندگان زینتی مراجعه کنید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر بیماری نیوکاسل
    با سلام.
    میخواستم بدانم نشانه های نیوکاسل چه چیز هایی هست؟
    9
    سلام
    نیوکاسل فرم گوارشی عصبی و تنفسی دارد که هر کدام علائم مختلفی دارند .
    می توانید در انجمن جستجو کنید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    0
    کاربر بیماری نیوکاسل
    سلام مینای من هم همین مشکلات نیو کاسل رو داره حالش تقریبا خوب شده بود دوباره حالش بد شد و غذا نمیخوره من هرروز بهش مولتی ویتامین بزرگسالان میدم
    با نصف قرص مترونیدازول با خرما له میکنم بهش میدم با جیگر.یعنی خوب میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا باسخ بدید؟؟؟؟؟؟؟؟
    چیکار کنم که کاملا خوب بشه؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
    0
    کاربر بیماری نیوکاسل
    Salam minaye man chandruze bihalo kesele va taadol nadare.bordamesh doktor kheyli ashti negash karde bedune inke moayenash kone gofte niyokasel gerefte.va hich ghorso daruyi ham nadade mitunam beporsam bayad chikar konim chi bayad bedim behesh.?rahnayi konid mamnun misham.
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط آناهیتا نمایش پست ها
    سلام مینای من هم همین مشکلات نیو کاسل رو داره حالش تقریبا خوب شده بود دوباره حالش بد شد و غذا نمیخوره من هرروز بهش مولتی ویتامین بزرگسالان میدم
    با نصف قرص مترونیدازول با خرما له میکنم بهش میدم با جیگر.یعنی خوب میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا باسخ بدید؟؟؟؟؟؟؟؟
    چیکار کنم که کاملا خوب بشه؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
    سلام
    به مینات مولتی ویتامین دیگه نده ، قطره ب کمپلکس بگیر و بهش بده.
    مصرف قرص مترونیدازول رو قطع کن. چطور تشخیص دادی که نیوکاسل گرفته ؟
    شهریور- 96
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bheidari نمایش پست ها
    Salam minaye man chandruze bihalo kesele va taadol nadare.bordamesh doktor kheyli ashti negash karde bedune inke moayenash kone gofte niyokasel gerefte.va hich ghorso daruyi ham nadade mitunam beporsam bayad chikar konim chi bayad bedim behesh.?rahnayi konid mamnun misham.
    سلام
    قبل از هر چیزی فارسی تایپ کنید و الا سوالتون جواب داده نمیشه.
    کجا مینات رو نگه می داری ؟
    مینات چند وقتشه ؟
    چه مدت هست دچار این مشکل شده ؟
    از مینات عکس بگیر و داخل انجمن بفرست.
    شهریور- 96
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

کلمات کلیدی این موضوع