ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0
    کاربر جیغ مرغ مینا

Red face جیغ مرغ مینا

سلام.من یه مرغ مینا دارم که هر وقت یه چیزی میخواد جیغ میزنه به طوری که ما سرمان درد میگیرد هرچقدر هم سرش داد میزنیم بدتر میشه که بهتر نمیشه ما هم مجبوریم جاشو عوض کنیم /ابشو عوض کنیم...خلاصه همه کار انجام میدیم که ببینیم منظورش چیه ؟
    راستی من یه پرنده سارم دارم که پوست پاشو میکنه چیکار کنم که اینکارو نکنه؟
    9
    مدیر کل دامپزشکان جیغ مرغ مینا
    با سلام و عرض ادب
    متاسفانه این اموزش اشتباهی است که به طور ناخود اگاه به میناتون دادید که هر چیزی می خواست با جیغ زدن طلب کند مثل یک بچه و برطرف کردن این مسئله زمان بر است و با اموزش باید بر طرف شود ، برای مثال قبل از این کار همیشه زیر پاش تمیز بشه غذا همیشه در اختیارش قرار بدید ، هر وقت جیغ زد باید بی اعتنایی کنید یا اینکه قفسش رو در یک اتاق دیگر قرار بدهید و بگذارید جیغ بزند تا خسته بشه ، البته برای اطمینان بهتر است که به دامپزشک هم مراجعه کنید و یک چک آپ شود چون ممکنه بیماری داشته باشد و به دلیل بیماری اینطور جیغ بزند.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر جیغ مرغ مینا
    با عرض سلام
    چون کاربر جدید هستم نحوه ی استفاده از سایت رو نمیدونم به ناچار در قسمت پاسخ سوالم رو می پرسم

ما هم دقیقا مثله این دوست عزیز مشکل جیغ زدن مینامون رو داریم صبح ها که از خوا پا میشیم مادرم عادت داره خونه رو مرتب کنه و چون بهش توجه نمیکنه مدام جیغ میزنه تقریبا 2 ماهه که خریدیمش هیچ مشکل بدنیم نداره قفسش وچوبش ظرف آب و غذاش همیشه تمیزه غذا مخلوط kiki و پلت و هفته ای یه بار برنج بدون نمک و روغن البته کم دو نوع قطره ویتامین هفته ای یک بار از هر کدوم و هفته ای یه بار هم کمی سیب بهش میدیم و یه بار هم سینه مرغ دادیم البته با ترتیب جیغ زدنش بدجری کلافمون کرده و همش عادت داره ما رو بانوک بزنه و قتی مارو نوک میزنه با ما بیشتر حرف میزنه موندیم باهاش چی کار کنیم؟ تویه ظرف آبش خودشو می شوره عادت کرده ظرف ها ی بزرگتر که برای حمام میزاریم توجه نمیکنه ودر ضمن به پاهاش پماد هم نمی زنم چون کاملا سالمه و سرحاله البته من شنیده بودم که هفته ای یه بار پماد تترا ساکلین باید زد ولی چون مینای قبلیمون وقتی پاش چرب می شد به بدنش میزد و همین چرب شدن بدن باعث شد بمیره دیگه نمی خوایم این کارو کنیمو در ضمن حس میکنم اگر یه بار تو دست بگیرمش بیشتر قهر میکنه چون خیلی بدش میاد برای قبلیه خیلی غصه خوردیم این سری خیلی بادقت رفتار میکنیم
    میشه نظرتون رو بنویسید چون میخوام خیالم راحت بشه ؟خواهش میکنم

با تشکر
    0
    کاربر جیغ مرغ مینا
    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
    gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
    habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
    handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
    heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
    keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
    knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
    lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
    0
    کاربر جیغ مرغ مینا
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7