ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: بلدرچين

0
    کاربر بلدرچين

بلدرچين

سلام، من خانمي هستم خانه دار در منزلم حياط خلوتي است كه مناسب براي پرورش بلدرچين مي باشد اما چون هيچ تجربه اي در اين زمينه ندارم مي خواهم از تعداد كم حدود 5 تا 10 عدد شروع كنم مقدمات لازم براي مكان نگهداري آن را فراهم كرده ام . با مطالعات زيادي كه در سايت هاي گوناگون و كتابهاي پرورش بلدرچين انجام داده ام مي دانم كه در تغذيه بلدرچين بايد پروتئين، كربوهيدرات، چربي، مواد معدني، ويتامين ها لحاظ شود اطلاعاتي كه در اين منابع وجود دارد بيانگر جيره هاي غذايي layer ، fisher و developer است كه براي من نامفهوم مي باشد و من نتوانستم اطلاعاتي را كسب كنم كه به طور ساده بيان شده و مشخص نمايد كه براي تغذيه هر عدد بلدرچين تخمگذار و گوشتي چه موادي اعم از غلات و غيره مورد نياز است كه بتواند اين احتياجات را برطرف نمايد و از هر كدام به چه ميزان (به گرم يا هر ميزان ديگر) براي هر بلدرچين به طور روزانه بايد استفاده نمود. من تصميم دارم مواد لازم را خودم تهيه كنم و آن ها را مخلوط نمايم . به خاطر اين كه تازه كار هستم مي خواهم هزينه كمتري داشته باشد و چون بي تجربه ام نمي خواهم از بازار تهيه نمايم . اگر در اين زمينه به من كمك كنيد متشكر مي شوم.
    9
    مدیر کل دامپزشکان بلدرچين
    با سلام و عرض ادب
    بنده در زمینه پرورش بلدرچین تخصصی ندارم و متاسفانه نمی توانم در این موضوع راهنمایی خاصی به شما کنم .
    موضوع دیگر این سایت و انجمن دام + پزشکی است و در مورد سوالات پرورشی باید مهندسین دامداری صحبت کنید که شاخصه اصلی انها درباره پرورش و جیره و .... است.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر بلدرچين
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    tuchkasинфоинфо
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7