ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    0
    کاربر عدم تعادل اردک

Question عدم تعادل اردک

سلام
    من تقریبا 2 ماه پیش یک جوحه اردک گرفتم...تقریبا از 1 هفته پیش زیر گردنش پوسته پوسته شده ونمی تونه درست راه بره و به ندرت حرکت می کنه و همش یه جا نشسته...و مدفوع سبز و آبکی داره وپرهاشم در ناحیه ی گردن و دور چشم هاش ریخته...
    مرسی...
    9
    مدیر کل دامپزشکان عدم تعادل اردک
    با سلام و عرض ادب
    حتما اردکتون باید معاینه بشه و ازمایشات لازم ازش گرفته بشه. به دامپزشک مراجعه کنید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر عدم تعادل اردک
    با سلام
    اردکی دارم که سه ماهشه و تازه گیا گردنش کج میشه و رو به جلو حرکت نمیکنه و به عقب راه میره در حین به عقب رفتن گردنش هم رو به پایین به طوری که به زمین میرسه و حالتی غوز مانند داره حرکت میکنه
    گاهی اوقات از چشمانش هم اشک میریزه
    احساس میکنم زیر گردنش یعنی رو سینش هم متورم شده
    تعادل هم نداره همش عقبی خم میشه
    یک ونیم ماه پیش هم دو روز حالش بد بود طوری که گردنشو همش بالا پایین تکون میداد اصلا بند نمیشد بی قرار بود ولی بعدش خوب شد
    آبی که مصرف میکنه نسبت به دفع اون خیلی بیشتر هست . نمیدونم این آبا کجا میره . قبلا اینطوری نبود هر چی آب میخورد همونو پس میداد
    شکمش سر وصدا میکنه و صدای نفس کشیدنش خپ خپ میکنه
    یه چیزی که میخوره بعدش تو همون حالتی که گفتم قفل میکنه عقبی میره
    گردن آویزون و کج میشه میخوره زمین
    آبریزش بینی نداره ولی آب زیاد میخوره میگیره
    اسهالم نداره .
    نمیتونه وایسه اینگار داره فلج میشه
    این حالتم بعد از غذا خوردن بیشتر میشه
    شکمش خالیه کمتر اینطوری میشه
    ویرایش توسط saman1364 : 07-11-2014 در ساعت 06:03 PM
    0
    کاربر عدم تعادل اردک
    با سلام. اردکی دارم حدودا 1 ساله. امروز به طور ناگهانی تعادل خود را از دست داده و پاهاش بسمت عقب کشیده شده و توانایی حرکت نداره. میخادزور بزنه حرکت کنه و لی نمیتونه. صداشم در نمیاد. زور میزنه ولی انگار همه اعصابش از کار افتاده. لطفا راهنمایی کنین.
    9
    مدیر کل دامپزشکان عدم تعادل اردک
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1364 نمایش پست ها
    با سلام
    اردکی دارم که سه ماهشه و تازه گیا گردنش کج میشه و رو به جلو حرکت نمیکنه و به عقب راه میره در حین به عقب رفتن گردنش هم رو به پایین به طوری که به زمین میرسه و حالتی غوز مانند داره حرکت میکنه
    گاهی اوقات از چشمانش هم اشک میریزه
    احساس میکنم زیر گردنش یعنی رو سینش هم متورم شده
    تعادل هم نداره همش عقبی خم میشه
    یک ونیم ماه پیش هم دو روز حالش بد بود طوری که گردنشو همش بالا پایین تکون میداد اصلا بند نمیشد بی قرار بود ولی بعدش خوب شد
    آبی که مصرف میکنه نسبت به دفع اون خیلی بیشتر هست . نمیدونم این آبا کجا میره . قبلا اینطوری نبود هر چی آب میخورد همونو پس میداد
    شکمش سر وصدا میکنه و صدای نفس کشیدنش خپ خپ میکنه
    یه چیزی که میخوره بعدش تو همون حالتی که گفتم قفل میکنه عقبی میره
    گردن آویزون و کج میشه میخوره زمین
    آبریزش بینی نداره ولی آب زیاد میخوره میگیره
    اسهالم نداره .
    نمیتونه وایسه اینگار داره فلج میشه
    این حالتم بعد از غذا خوردن بیشتر میشه
    شکمش خالیه کمتر اینطوری میشه
    چند وقته اینطور هست و غذا چی بهش میدی ؟
    کجا نگه اش میداری ؟
    عکس اردکت رو قرار بده.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر عدم تعادل اردک
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    tuchkasинфоинфо
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10