ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

موضوع: مرغ مینا

0
    کاربر مرغ مینا

مرغ مینا

با سلام و احترام خدمت دست اندر کاران
    مرغ مینائی دارم که دو سال چند ماه سنش الان سه ماهه که دوچار عدم تعادل و ناتوانی در پرواز شده است . و وقتی از قفس بیرونش مییارم دمش بسمت بالا حرکت می کنه و می خواد با صورت به زمین بخوره با هر کس مشورت کردم یه چیزی گفت و اخر الامر به بیمارستان تخصصی دانشگاه فردوسی مراجعه نموده و از پرنده رادیو گرافی تهیه کردم و با کمال تعجب اعلام کردند که پرنده هیچ کدام از بیماریهای شایع نظیر چرب بودن کبد- سنگ کلیه - پوکی استخوان و ... را ندارد و تنها کاری که انجام دادن براش کلسیم شربت و قطره مولتی ویتامین تجویز نمودند که الان شش روزه از این داردها استفاده میکنه و لی مشکلش حل نشده لازم بذکر است که این پرنده بشدت به نون علاقه داره و پلیت را هم به مقدار کم می خوره در حال حاضر نخود خام خبس کردم بهش میدم و میوه جات و روزی یک وعده هم نون و برنج خام هم در ظرف غذاش ریختم می خوره .می خواست لطف کنید راهنمائی کنید چکارش کنم که زودتر بهبود پیدا کنه.
    0
    کاربر مرغ مینا
    سلام
    وقت بخیر
    من یک ماهیه یک جوجه مینا خریدم چند وقته بعضی مواقع بالش رو شل میگیره و مدفوعش بعضی مواقع آبکی و سفید رنگه و بعضی مواقع هم کف پاهاش یکم داغ میشه البته یعضی وقتا اینجوریه غذا هم بهش خمیر پلیت و سیب سفید وسیب زمینی پخته و هویج رنده شده میدم لطف میکنید راهنمایی کنید آیا مریضی خاصتی گرفته یا نه؟
    0
    کاربر مرغ مینا
    سلام
    وقت بخیر
    میشه لطف کنید و راهنمایی کنید برای جوجه مینایی که مدفوع سفید و آبکی داره چه کار باید کرد؟
    0
    کاربر مرغ مینا
    سلام
    وقت بخیر
    جوجه مینای من چند وقته مدفوع سفید و بعضی مواقع زرد و آبکی میکنه بیشتر موقعه صبح ها اینطوره ولی بعد از اینکه غدا میخوره یکم بهتر میشه بهش خمیر پلیت و سیب سفید و بعضی مواقع مارکارونی وسیب پخته میدم
    9
    مدیر کل دامپزشکان مرغ مینا
    سلام
    اگر بعضی مواقع دچار این مشکل میشه مورد مهمی نیست اما بهتره که مدفوع توسط دامپزشک ازمایش بشه .
    غذای میناتون هم به برنامه ایی که قرار دادم در سایت ببرید.
    غذای مرغ مینا | سایت دامپزشکان
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر مرغ مینا
    متشکرم از راهنمایتون
    0
    کاربر مرغ مینا
    سلام
    با عرض ادب
    یک سوال خدمتتون دارم قرص یدوکینول برای مدفوع سفید جوجه مینا مفیداست ؟ اگر مفید است چند روز باید استفاده کنم؟

با تشکر
    0
    کاربر مرغ مینا
    با عرض سلام. یک جفت مرغ مینا در هواکش منزل ما لانه کرده اند و 5 جوجه آنها از تخم بیرون آمده قطر هواکش خیلی کوچک است و من نگران از بین رفتن جوجه های ضعیف هستم و نگرانی دیگرم این است که جوجه های جلویی قویتر شوند و غذا به جوجه های عقبی نرسد! به نظر شما اگر بک یا دو. جوجه را بردارم احتمال زنده ماندن همه هست؟ سن جوجه ها حدود یک ماه است
    ویرایش توسط Naser pedram : 07-25-2014 در ساعت 01:07 AM
    9
    مدیر کل دامپزشکان مرغ مینا
    سلام
    بهتره که بزارید یکم بزرگتر بشن بعد بگیریدشون و ازشون نگهداری کنید چون شما نمیتونید مثل مادرشون بهشون رسیدگی کنید ، اگر دید مادرشون دیگه نمیاد اونها رو بگیرید و ببرید دامپزشک تا معاینات لازم رو انجام بدهند و توصیه های لازم رو بهتون بدهند.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13