ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    0
    کاربر مشکل جوجه اردکم

مشکل جوجه اردکم

سلام. وقتتون بخیر.
    من جوجه اردک دارم که حدود 2 ماه پیش بچه ها باهاش بازی میکردن بعد اینکه انداختمش تو آب حالت عادی شنا میکرد.بعد اینکه از آب درش آوردم هوا خنک بود اردکم خیلی بیحال بود. وقتی گذاشتم سر جاش عین مرده ها بود اصلا تکون نمی خورد و فیس فیس می کردو قلبش تند تند میزد. جوری بود که همه گفتن میمیره. من گرم نگهش داشتم صب حالش بهتر شد و نمرد. تا مدتها فیس فیس میکرد. بعد مدتی حدود یک ماه دیگه دقیق مدتش رو نمی دونم پاهاش لیز میخورد و از هم وا میرفت خوب نمی تونست رو پاش وایسه. تا وایمیستاد پاهاش باز می شد و لیز میخورد. به توصیه یکی از دوستام قرص کلسیم رو تو آب حل کردم با هندونه مخلوط کردم دادم خورد. بعد چن هفته الان یه پاش رو نمی تونه باز کنه و می لنگه :-(( چیکار کنم. لطفا راهنماییم کنید. دامپزشک هم بردم جوجه اردک قبول نمی کنن.در ضمن من غذای چرب هم بعضی وقتا بهش می دادم.لطفا کمکم کنید. خیلی نگرانم.من مسئولشم.
    0
    کاربر مشکل جوجه اردکم
    چرا کسی جواب نداده:-( راستی بعد از شنایی که مریض شد هر وقت گذاشتمش تو آب ترسیده و سرو صدا راه انداخته و تلاش کرده از آب بیاد بیرون و بعد اون پاهاش لیز می خورد سری بعد هم که گذاشتم شنا کنه پاش اینجوری شد. کلا پای راستش رو کج می ذاره و انگار رو زانوش راه می ره. به پاش نگاه هم کردم شکستگی دیده نمی شه. لطفا اورژانسی جواب بدید:-((((
    0
    کاربر مشکل جوجه اردکم
    سلام.من هر چی تو قسمت مخصوص سوالات رفتم،جایی برای درج سوالم نداشت.ببخشید اگر برای اولین بار جای اشتباهی سوالمو می پرسم.
    من چوچه خروسی داشتم خیلی اشتهاش خوب بود تا اینکه حالت سرماخوردگی داشت و ابریزش از بینی حددو یک هفته اما سرحال بود.
    بعد ناگهانی یک روز همش نشسته بود و اصلا صدای جیک جیک نمیکرد.دیگه ازون روز که حدود یک هفته میشه همینجوریه.بعدش صدای خس خس شدید داشت تنفس هاش.انگار که عفونی شده باشه اما چیزی مشهود نبود.بعدش اسهال گرفت مدفوع سفید و سبز آبکی.بعد باز یک پایش هم حالت فلجی پیدا کردو زمین گیر شد.
    بعد دو روز رفتم دامپزشکی براش آنتی بیوتیک خریدم.برای فلجی اش هم یک پودر ویتامین مخصوص حیوانات داد که در آبش حل کنم.قرص های آنتی بیوتیک روهم ،تاکنون ،سه روز در دو وعده صبح و شب هر وعده یکی بهش میدادم.الان اسهال و خس خس سینه اش برطرف شده.تو این مدت بیماری اشتهاش هم خوب بود و غذا میخورد اما یک روزه که باز کمتر غذا میخوره.و همچنان حالت فلجی اش باقی مونده و دو تا پاش فلج شده که اصلااا نمیتونه راه بره و دایم نشسته هست.حتی تا جای ظرف آبش هم نمیتونه بره.
    1)این آنتی بیوتیک رو تا چند روز باید ادامه بدم؟
    2)مشکل فلجی ش برطرف خواهد شد یا همین جور میمونه؟؟جکار کنم که بتونه دو باره راه بره؟
    ضمنا خیلی ضعیف هم شده با اینکه غذا میخورد و چینه دونش پر بود اما پوست بدنش به استخونش چسبیده
    کمک کنید
    9
    مدیر کل دامپزشکان مشکل جوجه اردکم
    نقل قول نوشته اصلی توسط eli_m نمایش پست ها
    سلام. وقتتون بخیر.
    من جوجه اردک دارم که حدود 2 ماه پیش بچه ها باهاش بازی میکردن بعد اینکه انداختمش تو آب حالت عادی شنا میکرد.بعد اینکه از آب درش آوردم هوا خنک بود اردکم خیلی بیحال بود. وقتی گذاشتم سر جاش عین مرده ها بود اصلا تکون نمی خورد و فیس فیس می کردو قلبش تند تند میزد. جوری بود که همه گفتن میمیره. من گرم نگهش داشتم صب حالش بهتر شد و نمرد. تا مدتها فیس فیس میکرد. بعد مدتی حدود یک ماه دیگه دقیق مدتش رو نمی دونم پاهاش لیز میخورد و از هم وا میرفت خوب نمی تونست رو پاش وایسه. تا وایمیستاد پاهاش باز می شد و لیز میخورد. به توصیه یکی از دوستام قرص کلسیم رو تو آب حل کردم با هندونه مخلوط کردم دادم خورد. بعد چن هفته الان یه پاش رو نمی تونه باز کنه و می لنگه :-(( چیکار کنم. لطفا راهنماییم کنید. دامپزشک هم بردم جوجه اردک قبول نمی کنن.در ضمن من غذای چرب هم بعضی وقتا بهش می دادم.لطفا کمکم کنید. خیلی نگرانم.من مسئولشم.
    متاسفانه اردکتون هم مشکل اندام حرکتی پیدا کرده و هم مشکل تنفسی باید معاینه بشه که مشخص بشه که چه عاملی باعث به وجود امدن این مشکلات میشه به دامپزشک ماهر در زمینه طیور مراجعه کنید .
    ساکن چه شهری هستید ؟
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر مشکل جوجه اردکم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein نمایش پست ها
    متاسفانه اردکتون هم مشکل اندام حرکتی پیدا کرده و هم مشکل تنفسی باید معاینه بشه که مشخص بشه که چه عاملی باعث به وجود امدن این مشکلات میشه به دامپزشک ماهر در زمینه طیور مراجعه کنید .
    ساکن چه شهری هستید ؟
    متاسفانه اردکم مردک ;-(((
    9
    مدیر کل دامپزشکان مشکل جوجه اردکم
    از اینکه اردکتون مرد واقعا متاسف شدم ، بلاخره اتفاقیه که افتاده و چاره ای جز قبولش نداریم.
    اگر تصمیم داشتید حیوون نگه دارید قبلش به طور کامل درباره نحوه نگه داری و تغذیه اش تحقیق کنید خیلی میتونه کمک کنه.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر مشکل جوجه اردکم
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    tuchkasинфоинфо
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11