ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    0
    کاربر غش کردن و بیهوش شدن مینا- کمک

غش کردن و بیهوش شدن مینا- کمک

سلام،
    مرغ مینای من سنش دو سال و نیمه، همیشه حرف میزد و از دست غذا میخورد، چند روز پیش بدون هیچ عارضه قبلی یکدفعه شروع کرد به جیغ زدن(بدون اینکه کسی کاری بهش داشته باشد) و دهانش مدام باز بود و کم کم بدنش شل شد و بر روی زمین افتاد و چند لحظه ای چشماش بسته شد و دیگه هیچ صدایی نکرد،احساس میکردم که یه مشکلی تو نفس کشیدنش افتاده که اینجوری شده چون دهنش همش باز بود، 5 روز بعد هم دوباره این اتفاق افتاد، من هر بار سریع گرفتمش تو دستم و زیر چینه دونشو نوازش کردم و با دست کمی آب تو دهنش ریختم تا بعد از چند ثانیه یکم بهتر شد ولی همش بی حاله، سابقه نداشته که اینجوری بشه، همیشه غذا دونه های پارس میخورده و هیچ مشکلی نداشته ، البته سر همه وعده های غذا هم کمی برنج پخته با ما میخورد، انگور و نون و گیلاس هم خیلی دوست داره و هر روز بهش میدادیم. از حدود 1 سال و نیم پیش که من خریدمش پاهاش حالت پوسته پوسته شده بود و ترک ترک شده بود، به هیچ عنوان هم نمیذاره به پاهاش پماد بزنیم.
    بعد از اینکه غش کرد بردمش دکتر ، بدون اینکه از مینا ازمایش خاصی بگیره فقط یه چوب را داخل دهان(چینه دان) مینا کرد و مدفوع کف قفسش را کمی با دست بررسی کرد و گفت که عفونت نداره و گفت یا کبدش بخاطر خوردن دانه های پارس و غذاهای بد دچار مشکل شده و یا بخاطر ویتامین کم به این حالت در آمده، البته گفت که کف پاهای مینا قرمز شده و باید چوبش و قفسش را عوض کنیم و گفت که قفسش کوچیکه و نباید تو قفس کوچیک باشه( البته بگم که قفسش حدود نیم متر عرض داره و 80 سانتی متر ارتفاع) در ضمن مینا خیلی لاغر و حساس شده و به محض اینکه من دستم را داخل قفس میکنم که غذا یا آب براش بزارم شروع میکنه به جیغ زدن. دکترش داروهای زیر رو داده ولی مینا اصلا نمیخوره و مگه میشه بدون آزمایش فهمید که عفونت داره یا نداره؟! نمیدونم چیکار کنم، خیلی نگرانم ، همه افراد خانواده حالشون بد شده بخاطر مریضی مینا، لطفا کمک کنید، قفس چه اندازه ای براش بگیرم؟!
    داروها: شربت کلسیوم روزی2/. سی سی
    شربت ب کمپلکس روزی 3/. سی سی
    شربت آ+د روزی 1/. سی سی
    شربت ال کارنیتین روزی 1/. سی سی
    لطفا خواهش میکنم کمک کنید، خیلی بهش وابسته هستیم.
    ممنوم.
    9
    مدیر کل دامپزشکان غش کردن و بیهوش شدن مینا- کمک
    سلام
    فعلا برنامه دارویی همکارمون رو ادامه بدید و حتما غذای مینا براش تهیه کنید و بهش بدید ، زیاد نگران نباشید انشالله حالش بهتر میشه.
    هر چی قفسش بزرگتر باشه بهتره ، خیلی سر این قضیه نیازی به حساسیت خرج دادن نیست فقط دقت کنید که قفسش از نوع باشه که زنگ نزن باشه و بدون رنگ.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
    gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
    habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
    handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
    heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
    keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
    knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
    lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
    0
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

کلمات کلیدی این موضوع