ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0
    کاربر بی حالی و خواب الودگی و به پهلو نشستن جوجه ها 27 روزه

Question بی حالی و خواب الودگی و به پهلو نشستن جوجه ها 27 روزه

با سلام
    ازسایت بسیار خوبتون خیلی ممنونم.
    بنده برای اولین باره یه هفت روزی هست که 200 عدد جوجه 27 روزه خریداری کردم. و در قفسی ای نگهداری میکنم که تقریبا سرپوشیده و اطراف آن با فنس و تور مرغی احاطه کرده ام . بستر محیط از خاک است . چند سوال برام پیش اومده . ممنون میشم که من را راهنمایی کنید.

در بهشهر - مازندران

قابل توجه : آب و هوای این روزا خیلی اینجا گرمه

1. 3 روز اول بهشون ویتاسید دادم و سولفاکلوزاین 30% .
    2. در روز های بعدی 4 عدد تلفات دادم که هر چهارتا مقعدشون خونی بوده و فکر کنم نوک زدن بقیه هم به مقعد این چهارتا عامل تلفات بوده
    3. روز هفتم چندتایی که دیدم دیگه خونی نبودن ولی گاهی یهو میخوابن و یا به پهلو میخوابن یا رو زانو .
    گفتن کلسیم و نمک بدید . بنده ماست و سیر هم دادم ولی هنوز بعضیا همینطور بی حالن (تعداد کمی)
    4. از پلت رشد 1 و علف برای تغذیه استفاده میکنم.
    5. گاهی اوقات دیده میشه که به پرهای هم نوک میزنن و موجب میشه خونیشن.
    6. ابخوری و دانخوری هم هر روز تمیز میکنم.

سوالات:

1.به نظرتون با این وضع موجود چیکار کنم که سرحالشن؟
    2.روزانه چقد باید پلت بدم برای 200 تا؟
    3.داروهارو چطور بدم؟ ایا همین یک بار کافیه؟
    4.روشناییشونو ساعت 12 شب خاموش میکنم ایا درسته؟

بابت سوالات زیادم عذر خواهی میکنم. به هر حال من در این راه تازه کار هستم و نیاز می دیدم که پاسخ این سوالات را بدانم.

از راهنمایی شما سپاسگزارم
    9
    مدیر کل دامپزشکان بی حالی و خواب الودگی و به پهلو نشستن جوجه ها 27 روزه
    سلام
    سیستم مدیریتی نگهداری شما مشکل داره و نمیشه مشکلات رو اینجا بررسی کرد .
    حتما یک دامپزشک را برای بازدید و گفتن موارد لازم برای پرورش را ببرید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر بی حالی و خواب الودگی و به پهلو نشستن جوجه ها 27 روزه
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    tuchkasинфоинфо
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7