ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    0
    کاربر اردکم پاش درد می کنه لطفا کمک

اردکم پاش درد می کنه لطفا کمک

سلام
    اردکم چند روزه موقع راه رفتن می لنگه اما می تونه از یه پله بالا یا پایین بپره وقتی هم که ایستاده پاشو جمع می کنه بالا موقعی که خوابیده هم دیدم اون پاشو یکم بغلش نگه میداره منظورم اینه که روی پاش نمی شینه اشتهاشم نمی دونم کم شده یانه سبزی رو خوب می خوره اما برنج کم تر می خوره یه روزم خوب شده بود اما دوباره درد می کنه به دامپزشکی هم دسترسی ندارم که ببرمش توروخدا کمک کنید امیدم به شماست.:19: فقط اسم مردن نیارید اگه طوریش بشه من دق می کنم.
    ممنون.
    0
    دوستان کسی نیست بگه من چکار کنم ؟طفلک پاش درد می کنه همش می شینه.
    0
    من کف پای اردکم رو دیدم ظاهرا پینه بسته یعنی یه چیزی شبیه تاول در قسمت هایی که موقع راه رفتن درگیرن.یادم نیست کجا خوندم که بابونه خوبه شایدم اینجا بود. پاش رو گذاشتیم چند دقیقه تو عرق بابونه .روغن زیتون هم براش زدیم .اگه راه درمانی دیگه هست خواهش می کنم بگید. هر چند که اینجا کسی جواب نمیده .شایدم دارم تو این تاپیک با خودم حرف می زنم!
    0
    سلام دوستان اردک زبون بستم تازه پای چپش داشت خوب می شد که حالا پای راستش هم همینطوری شده بچم دیگه نمی تونه راه بره کف پاش روی بند بند پاهاش یه چیزی شبیه پینه هست نمی دونم باد کرده سفیده .در طول روز خوب بود اما صبح که پاشد نمی تونست رو پا بایسته.جاشم همیشه میشوریم و تمیز می کنیم بیشتر مواقع هم توی حیاط آزاده. رفتم پیش دامپزشک(اردکم رو نبردم) گفت پماد تتراسایکلین و بتامتازون رو مخلوط کن بزن به پاش قطره مولتی ویتامین هم بده بهش. کسی راه حلی نمی دونه زودتر خوب شه ؟ فقط خواهش می کنم این دفعه جواب بدین .الان سوالای دوستان دیگه رو هم دیدم که پاسخ داده نشده .حیف نیست که این انجمن اینطوری خاک بخوره؟!
    0
    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
    gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
    habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
    handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
    heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
    keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
    knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
    lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
    0
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8