ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: مرغ خانگي

0
    کاربر مرغ خانگي

مرغ خانگي

سلام من يه مرغ رسمي دارم كه يه سال پيش جفت پاهاش مي لنگيد و بعد از مدتي هم اصلا روي پاهاش نمي تونست بايسته كه بردمش دكتر گفت ويتامينهاي بدنش كمه و مولتي ويتامين داد مرغ ما هم بعد از خوردن مولتي ويتامين خوب شد حالا يه ماه پيش يه روز ديدم روي زمين نشسته و اصلا از جاش بلند نميشه مدفوشم اسهال سفيد مايل به زرد به همراه لكه هاي بزرگ قرمز رنگ است بردمش دكتر بازم بهش مولتي ويتامين داد به همراه يه آنتي بيوتيك كه نمي دونم اسمش چيه مرغم حال عموميش خوب شده ولي دو هفته بعدش تخم هاي بدون پوسته مي اندازه نمي دونم به خاطر چيه ازتون راهنمايي مي خوام مرسي.
    9
    مدیر کل دامپزشکان مرغ خانگي
    سلام
    دستور دکتر معالج رو نجام بدید قطره مینرال پرندگان هم براش تهیه کنید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر مرغ خانگي
    سلام به همه بچه ها.من یه جوجه رنگی خریده بودم که الان برای خودش تقریبا یه مرغ شده.هنوز مرغ کامل نشده و پراش سفیده.
    من یه چند وقته بعضی وقتا از تو جعبش صدا یه مگس رو میشنوم.جعبشو عوض کردم ولی بازم صدای مگس میاد.فکر میکنم یه مگس زنده رو خورده و از تو معدش صدای مگس میاد.من خیلی نگرانم.باید چیکار کنم؟؟؟؟من به مرغم از وقتیکه که خریدمش میوه و سزیجات و گوشت پخته شده میدم و خیلی هندونه دوست داره.توروخدا کمکم کنید.من باید چیکار کنم؟قرص مولتی ویتامین بهش بدم؟؟؟؟
    ممنون میشم کمکم کنید.ممنون.50)::24:
    0
    کاربر مرغ خانگي
    سلام به همه بچه ها.من یه جوجه رنگی خریده بودم که الان برای خودش تقریبا یه مرغ شده.هنوز مرغ کامل نشده و پراش سفیده.
    من یه چند وقته بعضی وقتا از تو جعبش صدا یه مگس رو میشنوم.جعبشو عوض کردم ولی بازم صدای مگس میاد.فکر میکنم یه مگس زنده رو خورده و از تو معدش صدای مگس میاد.من خیلی نگرانم.باید چیکار کنم؟؟؟؟من به مرغم از وقتیکه که خریدمش میوه و سزیجات و گوشت پخته شده میدم و خیلی هندونه دوست داره.توروخدا کمکم کنید.من باید چیکار کنم؟قرص مولتی ویتامین بهش بدم؟؟؟؟
    ممنون میشم کمکم کنید.ممنون.50)::24:
    9
    مدیر کل دامپزشکان مرغ خانگي
    سلام
    دوست عزیز مرغ شما مگس نخورده اون چیزی که شما گفتید توی کارتون ها هست.
    باید مرغ شما بررسی و معاینه بشه .
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر مرغ خانگي
    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
    gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
    habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
    handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
    heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
    keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
    knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
    lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
    0
    کاربر مرغ خانگي
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9