ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: مرغ مینا

0

مرغ مینا

سلام لطفا کمکم کنین مرغ مینای من دوسالشه چند روزه تلو تلو میخوره به نظرم منگه غذاش هم دون پارسه و برنج بهش میدم لطفا کمکم کنین
    9
    مدیر کل دامپزشکان مرغ مینا
    با سلام و عرض ادب
    غذای میناتون که بهش میدید اصلا مناسب نیست و میناتون دچار سندروم عدم تعادل شده و درمان پیچیده و زمان بری داره .
    به دامپزشک ماهر در زمینه پرندگان زینتی مراجعه کنید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر مرغ مینا
    سلام.مرغ مینای من حدود یک ماهه ک کناره پاهاش حالت یه زائده مثل گوشت اضافه دراومده از نظر اشتها و وضع سلامتی خوبه.اما دو روزه میبینم یکی از پاهاشو زیاد میخارونه و جمع میکنه البته قبل از این ک این دونه ها رو بزنه زیاد عادت داشت پاهاشو جمع کنه اما چون خیلی میخارونه نگرانم خواستم بدونم علت چیه؟و این چه بیماریه و برای رفعش چی کار باید بکنم خواهش میکنم فوری جواب بدید.مرسی
    9
    مدیر کل دامپزشکان مرغ مینا
    نقل قول نوشته اصلی توسط ela nadi نمایش پست ها
    سلام.مرغ مینای من حدود یک ماهه ک کناره پاهاش حالت یه زائده مثل گوشت اضافه دراومده از نظر اشتها و وضع سلامتی خوبه.اما دو روزه میبینم یکی از پاهاشو زیاد میخارونه و جمع میکنه البته قبل از این ک این دونه ها رو بزنه زیاد عادت داشت پاهاشو جمع کنه اما چون خیلی میخارونه نگرانم خواستم بدونم علت چیه؟و این چه بیماریه و برای رفعش چی کار باید بکنم خواهش میکنم فوری جواب بدید.مرسی
    با سلام و عرض ادب
    دوست عزیز به سوال مشابه شما در بخش مشاوره با دامپزشکان پاسخ داده شده است.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر مرغ مینا
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد آساره نمایش پست ها
    سلام لطفا کمکم کنین مرغ مینای من دوسالشه چند روزه تلو تلو میخوره به نظرم منگه غذاش هم دون پارسه و برنج بهش میدم لطفا کمکم کنین
    با سلام، اگر دائما به مرغ میناتون دانه پارس دادید، احتمالا دچار بیماری هموکروماتوز شده یعنی آهن دز قسمت های مختلف بدنش رسوب کرده که این باعث عدم تعادل و در موارد شدیدتر غش میشه، شما نباید از هیچ گونه دارویی استفاده کنید، فقط غذای مخصوص مرغ مینارو با مارک kiki تهیه کنید، غذای آهن دار مثل گوشت قرمز و میوه هایی که ویتامین ث زیاد دارند هرگز بهش ندید مثل انگور و آلبالو و... برای جلوگیری از جذب آهن غذا، حتما در آبخوریش از چای استفاده کنید، اگر تمایلی به خوردن چای نشون نداد از مقادیر کمتر مثل چند قطره در آبخوری شروع کنید و به تدریج مقدارش رو زیاد کنید تا در نهایت نصف آبخوری رو از آب و نصفش رو از چای پرکنید. بعد مدتی عدم تعادل از بین میره انشاالله.موفق باشید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9