ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    0
    کاربر مشکل مرغ مینا (رزی)

مشکل مرغ مینا (رزی)

سلام و روز بخیر!
    ببخشید ممنون میشم اگه کمکم کنین!
    مینای من 5 ماهشه ، غذاش دونه پارس ، بعضی مواقع بهش سیب میدم ولی کم ، آبتنی هم هر روز انجام میده ، مولتی ویتامین هم مخلوط آب بهش میدم.
    اما دوسه هفته ای میشه که به محض بیرون اومدن از قفس مدام به پاش نوک میزنه ، از نظر ظاهری سطح کف پاش هیچ مشکلی نداره ، فکر میکنم مشکلش داخلی باشه ، چند روز هم پماد زدم واسش ولی تغییری نکرد ، برخلاف همیشه اصلا بازیگوشی نمیکنه و همه حواسش به پاشه ، اصلا هم روی پاش نمیمونه همش میپره اینور اونور ، انگار کلافه است . کمی هم لاغرتر از قبل شده.
    خیلی اذیت میشه ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    0
    سلام
    به یه پاش نوک میزنه یا هردو پا؟ ایا به دقت نگاه کردید جسم خارجی تو پاش نیست؟از نظر دارو من نمیدونم. ولی بهتره به امید این انجمن نباشید خیلی وقته مردن و اکسپایر شدن.سوالات بقیه ببینید چطور جواب دادن.تا انتقاد کنی شاید پیداشون بشه.
    9
    مدیر کل دامپزشکان مشکل مرغ مینا (رزی)
    نقل قول نوشته اصلی توسط رزینا نمایش پست ها
    سلام و روز بخیر!
    ببخشید ممنون میشم اگه کمکم کنین!
    مینای من 5 ماهشه ، غذاش دونه پارس ، بعضی مواقع بهش سیب میدم ولی کم ، آبتنی هم هر روز انجام میده ، مولتی ویتامین هم مخلوط آب بهش میدم.
    اما دوسه هفته ای میشه که به محض بیرون اومدن از قفس مدام به پاش نوک میزنه ، از نظر ظاهری سطح کف پاش هیچ مشکلی نداره ، فکر میکنم مشکلش داخلی باشه ، چند روز هم پماد زدم واسش ولی تغییری نکرد ، برخلاف همیشه اصلا بازیگوشی نمیکنه و همه حواسش به پاشه ، اصلا هم روی پاش نمیمونه همش میپره اینور اونور ، انگار کلافه است . کمی هم لاغرتر از قبل شده.
    خیلی اذیت میشه ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با سلام و عرض ادب
    به پاهاش اصلا پماد نزنید .
    سوال مشابه در انجمن بخش مشاوره با دامپزشکان مطرح شده به ان مراجعه کنید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    tuchkasинфоинфо
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8