ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مینای من

0
    کاربر مینای من

مینای من

با عرض سلام
    من دو مرغ مینا 3 و 4 ساله داشتم.هر دوی انها بسیار با هوش بوده و حدود 40 کلمه حرف میزدند. البته خیلی برایشان زحمت کشیده بودم . حدود سه ماه پیش به دلیل مشکلاتی کمتر به انها توجه کرده بودم و بعد متوجه شدم که پایشان را بالا میگیرند البته این موضوع بعد از دو سه هفته از کوتاه کردن ناخنهای پایشان اتفاق افتاده بود که ان هم توسط دامپزشک انجام شده بود . پس ار مراجعه به دامپزشک پماد تتراسایکلین تجویز کرد که روزی دو بار پس از شستشو و خشک کردن به پایشان به مدت یک ماه میزدم. داروی تقویتی هم به همراه غذای کیکی به انها داد وگفت که دانه پلت را قطع کنم. ولی فایده ای نداشت .پای مینای 3 سالهام متورم شده وبسیار داغ شده بود و رگهای پایش متورم شده بود و هر دو پایش سرایت کرده بود به ناچار دکترش را عوض کردم .دکتر دوم پماد تریامترین ان ان را دو دفعه در روز پس از شستشو تجویز کرد و گفت مشکل کبدی دارند و چهار مدل مختلف ویتامین را برایشان داد. پس از 10 روز پایشان کمی بهتر شده بود ولی مینای 3 سالهام بیشتر فلس های پایش را از دست داده بود و اب زیادی مینوشید وحرکت نمی کرد.دوباره بردمش گفت دارو را 10 روز دیگر ادامه دهم و شربت سفالکسین هر شش ساعت 3 قطره داد که پس از دو دفعه قطره دادن و بعد از چند روز شکمش کاملا ورم کرد وچون تعطیل بود مینای عزیزم بعد از این همه سختی ودرد مرد.
    حالا 3 هفته میگذرد و پای مینای دیگرم هم مثل قبلی دارد خرابتر میشود .دکتر دوم دکتر دیگری در دانشگاه فردوسی را معرفی کرد که او هم تنها چیزی که گفت این بود که چوبش را عوض کنم و به جای تریامترین ان ان ویتامین ا بزنم .چوبش را به کل برداشتم و پشت سرهم کف قفسش روزنامه میاندازم تا پایش الوده نشود بیشتر بیرونش میاورم تا بتواند بیشتر حرکت کندولی الان بعد از 5 روز از قطع تریامترین ان ان پایش را بالا میگیرد واشتهایش کم شده و بیشتر یک گوشه مبشیند . هنوز حرف میزند ولی خیلی ارامتر شده. زیاد اب مینوشد.کف پایش به شدت داغ است و از کنار پایش تاول زده مثل مینای قبلی رگهای پایش مشخص شدا که دکتر سومی گفت چون تاول مزاحم جریان خون هست این طور شده.به او سیب خیار کشمش کمی برنج وسیب زمینی هویج پسته و نارنگی میدهم. از دکتر های اینجا قطع امید کرده ام. ممکن است اگر راهنمایی یا درمانی به ذهنتان میرسد به من کمک کنید. ما انها را خیلی دوست داشتیم و جای خالی یکی از میناهایمان به وضوح مشخص است. لطفا کمک کنید. ممنون.
    0
    کاربر مینای من
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    tuchkasинфоинфо
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6