ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0
    کاربر بی حال بودن و خواب الودگی و حرف نزدن مینا

Thumbs up بی حال بودن و خواب الودگی و حرف نزدن مینا

سلام روز بخیر
    من یه مینا 8 ماهه دارم و حدود یکی دو هفتس که هی میخوابه بعدشم حرف نمیزنه دیگه تازه یکی دو روزی هم هست که اسهال گرفته و اسهالشم سفیده و بعضی وقتها هم سبزه
    غذا هایی که من به مینا میدم : دان پارس - برنج - نان خیس کرده - سیب - خیار - موز - بستنی عروسکی - سیب زمینی پخته - بعضی وقتها هم سرخ کرده -
    که تو این هرم تغذیه ای از همه بیشتر سیب و برنج رو دوست داره و بعدش بستنی و خیار و موز و از همه مهمتر نان که از زمانی که بی حال شده اصلا نان نمیخوره .
    ولی سیب زمینی و میخوره
    مینا من قبل از این بی حالیش چند کلمه حرف میزد مثل : رضا سلام کیه تق تق ولی الان هیچی نمیگه
    من خیلی نگرانم چون بار اولیه که دارم از مینا نگهدری میکنم
    تازه من پست های دیگرم خوندم ولی بابت حرف نزدنش من مینا نه ترس کرده و نه جاش عوض شده
    من یه کار خودسرانم کردم اونم این بود که قرص سرماخوردگی تو ابش انداختم
    والان هم نیاز به راهنمایی شما بزرگواران دارم
    من اهل محله پیروزم اگر لازم به دکتر دامپزشک هست یکی از کلینیک های این منطقه رو به من معرفی کنید ممنون.
    0
    دوستان پاسخ نمیدید من داره اعصابم خورد میشه

سلام

ممنون ومتشکر
    0
    سلام دوست عزیز
    امکان داره سرما خوردگی باشه به علت نزدیکی محل زندگی به پنجره یا استفاده زیاد از بستنی!
    می تونین جاشو عوض کنین به محلی با 3-4 درجه گرمتر، قرص سرما خوردگی کودکان با آب خورانده شود، و حتما از قطره مولتی ویتامین کودکان روزی یه بار و 4 قطره . بعد دو روز اگه بهبودی حاصل نشد یک سوم کپسول آموکسی سیلین رو با آب مخلوط کنین و بهش بدید .
    در مواردی که بعد از گذشت چند روز از بیماری پرنده بهبودی حاصل نمیشه حتما باید پرنده رو نزد دامپزشک ببریم تا مورد معاینه قرار بگیره .
    0
    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
    gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
    habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
    handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
    heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
    keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
    knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
    lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
    0
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

کلمات کلیدی این موضوع