ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    0
    کاربر تنگی تنفسی در زمان بعد از پرواز کوتاه و فعالیت های کم و بعضی اوقات در خواب مرغ مینا

تنگی تنفسی در زمان بعد از پرواز کوتاه و فعالیت های کم و بعضی اوقات در خواب مرغ مینا

با سلام
    من یک مینایی دارم که حدودا 5 تا 6 سالش است
    تا قبل از این اتفاقات که در ادامه خواهم گفت هیچ مشکلی نداشته
    ولی متاسفانه در تابستان این بیماری در پرنده به وجود آمد و با گذشت زمان شرایطش به مرور بدتر می شود
    طوری که بعد زمانی که آبتنی می کنه یا بعد یک مدت کوتاهی پرواز می کنه در زمان تنفس کشیدن صدای مثل شبیه به خس خس و بیشتر شبیه تنگی تنفسی می باشد و وقتی که انگشتم را به گردنش (پایین نوکش) می زنم و مدتی کوتاهی انگشتم را نگه می دارم . در زمان نفس کشیدن این صدا را میدهد و بعد از قورت دادن آب دهنش مشکلش حل می شود
    سوال بنده این است که آیا استفاده از حشره کش سوسک کش می تونه حیوان رو مسموم کرده باشه ؟ اگر بله راهنمایی بفرمایید
    یا مواردی دیگر مثل تهیه پلیت میکروبی یا انگلی عامل این اتفاق شده باشد ؟ (چون تا قبل از بروز این بیماری من غذایشو از جای دیکر تهیه می کردم و از حشره کش سوسک کش استفاده نکرده بودم البته حشره کش در اتاقی که مینام هست استفاده نکردم) یا عوامل دیگری وجود دارد
    لطفا راهنماییم بفرماید
    با تشکر
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5