ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    0
    کاربر مشکل چشمی مرغ مینا

Cool مشکل چشمی مرغ مینا

سلام حدود دو سال است یه مرغ مینا دارم تازکیها احساس میکنم مشکل بینایی پیدا کرده یعنی وقتی میخواد غذارا ازدستم ویا از زمین برداره همش به اطراف غذا نوک میزنه وبعد از چند بار خطا بالاخره اغلب موفق میشه . غذایش اغلب از دانه پارس بسته بندی بانام سپهردانه تولید کارخانه اصفهان استفاده میکنم که روش عکس مرغ مینا داره . تازگیها چون احساس کردم به برنج پخته وکشمش وخرما مربا علاقه داره از اونا مدتی است که بهش میدم (البته فعلا همه را قطع کردم وفقط دانه پارس را بهش میدم وسه روز هم قدری پودر ویتالین (مولتی ویتامین) توی آبش ریختم وبهش دادم وبعد قطع کردم . از همه نظر خوبه فقط چند کلمه بلد است مثل سلام ، خوبی، سلام سلام سلام و مجید مجید مجید مجید را پشت سرهم تکرار میکنه . خواهشا بفرمایید واسه مشکل بینایی اش چیکار باید بکنم یکی از کلینیکهای مخصوص حیوانات یه قطره مولتی ویتامین داده بود که به مدت ۱۰ روز روی دونش بریزم . گفت قطره المانی است وقیمتش ۴۹۰۰۰ تومان هست که چون گران بود نخریدم واون پودر مولتی ویتامین را از پرنده فروشی گرفتم ۱۰۰۰ تومان وچندروز توی آبش به مقدارتعیین شده ریختم وبعد از سه روز هم قطع کردم والان هم هفته ای بک روز تو ابش میریزم . خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید . درضمن ساعت خواب حیوان غالبا تا ساعت ۲ شب که چراغ خونه روشن است بیداره وبعدهم از ساعت ۷ صبح هم که دوبار چراغ روشن میشه . باتشکر ازراهنمایی شما:twister3:
    0
    کاربر مشکل چشمی مرغ مینا
    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
    gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
    habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
    handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
    heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
    keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
    knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
    lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
    0
    کاربر مشکل چشمی مرغ مینا
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5