ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0
    کاربر نیاز به کمک فوری!

Exclamation نیاز به کمک فوری!

من یک گربه دوساله دارم که الان مدت تقریبا 20 روزه که بسیار مریض حاله و تمام درمان هایی که انجام دادیم تاثیر نداشته البته بگم که دامپزشک محل زندگی ما اطلاع از گربه و بیماریهای اون نداره.
    اولین بار که مراجعه کردیم،موردش فقط اختلال در حرکت بود که نمیتوانست صاف راه برده و به مدت 5 روز دو نوع آتنی بیوتیک رو به صورت خوراکی (توسط سرنگ) به اون دادیم. بعد از اون 5 روز توانایی راه رفتنش رو کاملا از دست داد و فقط میتونست بخزه،دستهاش سالم بود ولی پاهایش رو نمیتوانست حرکت بده و تو این فاصله یک یا دو روزه دچار بی اختیاری ادرار و دفع هم شد.مراجعه دوم دامپزشک براش ویتامین و تقویتی تجویز کرد که سه روز به اون تزریق شد .بعد از این سه روز بسیار بیحال شد و به طور کامل توانائی حرکت رو از دست داد البته تو این سه روز فقط تونست ادرار بکنه ولی هیچ دفعی نداشت و به هیچ عنوان غذا نمی خورد که آب گوشت بهش میدادم (با سرنگ). تو این مدت که حالش بدتر شد رنگ دهانش کاملا زرد تیره شد و رنگ ادرارش به رنگ نارنجی روشن تغییر کرد و یک حالتی مثل کریستال(شکر) اطراف محل اندام ادرارش تشکیل میشد و پد های دست و پاش کاملا سرد شده بود. بعد از این دو روز تعطیلی توانستیم ببریمش پیش دامپزشک که ایشون براش سرم و چند آمپول تقویتی تجویز کردند که تو دو نوبت صبح و بعد از ظهر به مقدار هر دفعه 150 cc داده شد. امروز بعد از اینکه نوبت دوم سرم رو داشت دریافت میکرد حالت تهوع بهش دست داد و تونست به مقدار بسیار ناچیزی دفع داشته باشه و من به توصیه پزشک مقداری روغن لاگزی وت رو از طریق مقعد بهش وارد کردم و البته به صورت خوراکی هم بهش داده شد.
    الان تقریبا بامداد و من با صدای ناله های اون از خواب بیدار شدم و وقتی خواستم بررسیش کنم شروع به لرزیدن شدید کرد و مقداری حالتی مثل کف از دهنش بیرون اومد و حدقه چشمش بسیار گشاد شد و تا چند لحظه تو همون حالت موند،حالت نفس کشیدن بسیار آهسته و سنگینی داره.
    خواهش میکنم کمکم کنید...
    9
    مدیر کل دامپزشکان نیاز به کمک فوری!
    با سلام و عرض ادب

گربه شما حتما باید ازش ازمایش بیوشیمیایی و خون گرفته شود همچنین نیازمند تهیه تصویر رادیولوژی می باشد برای اینکه مشخص بشه مشکل چیه.
    به یک کلینیک دامپزشکی با امکانات بالا مراجعه کنید.
    با توجه به مواردی که ذکر کردید به تشخیص نمیشه رسید.
    توجه : روش های درمانی که در قسمت مشاوره با دامپزشکان ، دامپزشک آنلاین قرار داده شده است بر اساس زمان ارسال دستخوش تغییرات فراوانی شده است و درمان مربوط به زمان گذشته و مرتبط با هر سوال و کیس بوده و ممکن است برای زمان حال اصلا روش مناسبی نباشد و برای زمان حال متد های درمانی پیشرفته تر و داروهای جدیدتر مورد استفاده می شود.
    شهریور- 96
    http://dampezeshkan.com
    0
    کاربر نیاز به کمک فوری!
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    tuchkasинфоинфо
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

کلمات کلیدی این موضوع