ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    0
    کاربر خرگوشم اسهال شده

خرگوشم اسهال شده

سلام خسته نباشيد
    من دوتا سوال داشتم بچه خرگوشم فقط چند هفتشه و امروز توي حيات از گل ها خورد و توي باغچه بازي كرد و من بردمش حمام اما الان احساس ميكنم اسهال گرفته اما هنوز شديد نشده بايد چيكار كنم😢😢😢
    سوال دوم اينك از من خوشش نمياد ليسم نميزنه از دستم غذا نميخوره و همش ازم فرار ميكنه نميدونم چيكار كنم
    0
    کاربر خرگوشم اسهال شده
    تورو خدا خرگوشم اسهال گرفته تا شديد نشده چيكار كنم
    0
    کاربر خرگوشم اسهال شده
    سلام ثمین جان...من هم خودم همین مشکل رو دارم بچه خرگوشم یک ماهشه و امروز اسهال شده..خیلی بازیگوش و دوست داشتنی بود..منم نمیدونم چیکار کنم..چون خوراک مناسبه...خرگوشتون باید هشتاد درصد مصرفش یونجه باشه و ب مقدار کم میوه ها و سبزیجات مجاز..حمام ک اصلا نباید میبردینش..حمام باعث اسارس شدیییید میشه و کشندس برای خرگوشا..سعی کنید محیط ارومی براش فراهم کنید ک احساس امنیت کنه و حتما خشک باشه. باید بره دام پزشک اگه شرایطشو دارین من خودم قردا خرموشمو میبرم...نه تا حالا حمامش کردم ..ن خوراک بدی دادم بهش ..خودم هم موندم ک چیکار کنم...ایشالا ک خرگوشتون زود حالش خوب شه
    0
    کاربر خرگوشم اسهال شده
    و اگه نفخ کرده سعی کنین ی ارومی شکمشو ماساژ بدین
    0
    کاربر خرگوشم اسهال شده
    درباره ترسش هم از شما...ایا تا حالا بلندش کردین و نخواسته باشه؟یا زیاد حمامش کردین..سعی کنین روی زمین کنارش بشینین یا دراز بکشین تا شمارو بو کنه وقتی ترسی نداشت کمکم و اروم نازش کنین البته ناحیه سرشو..بیشتر پیشونش خوشش بیاد کنارتون میشینه .و در اینده اونم بهتون اعتماد میکنه و نازتون میکنه
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

کلمات کلیدی این موضوع